Výtvarná soutěž už má své vítěze

25. dubna 2022

Druhý ročník výtvarné soutěže „Les nás baví – Příběhy psané lesem“ už zná své vítěze. Slavnostní vyhlášení proběhlo u příležitosti oslav Dne Země 22.4.2022 v areálu Beach Clubu u Louckého kláštera. Za bubnování dešťových kapek a slavnostních fanfár předal ředitel Městských lesů Znojmo Ing. Zdeněk Trojan a ředitelka Městské knihovny Znojmo Mgr. Jana Sikorová nádherné ceny od společnosti Lesní svět, časopisu Ahoj divočino, Městských lesů Znojmo a Městské knihovny Znojmo.

V první kategorii se na prvním místě umístila Nikol Frkalová, na druhém místě Maxík Máca a třetí místo obsadila Eliška Vorlická.

V druhé kategorii obsadila první místo Magdalena Páleníková, druhé místo patří Oldřišce Šimkové a třetí místo Dáše Antošenko.

Vítězem třetí kategorie se stal Jakub Kvaček, druhé místo obsadil Jeremiáš Bocek a třetí místo Natálie Brabencová.

Ve čtvrté kategorii se na prvním místě umístila Ema Peřinková, na druhém místě Sofie Brychtová a na třetím místě Nikola Devič.

V páté kategorii obsadil první místo Jiří Maxera, druhé místo Nela Sedláková a třetí místo patří Kateřině Krejčiříkové.

V šesté kategorii obsadila první místo Hana Benešová, druhé místo Lenka Hanáková a třetí místo Jana Antošenko.

Několik obrázků bude vystaveno v kavárně KAFE U Radnice (Obrokova 10, Znojmo), a to v měsíci červenci a srpnu 2022. Dále poputují do Městské knihovny ve Znojmě, kde je budete moci zhlédnout v průběhu měsíce září a října, a nakonec budou dělat radost v Domově pro seniory U Lesíka.

Všem moc děkujeme!

Mohlo by se vám líbit

Den Země 22.4.2022

Den Země 22.4.2022

Letošní již sedmý ročník osvětové akce Dne Země se uskuteční tradičně v pátek 22.4.2022 v areálu Beach Clubu u Louckého kláštera (Loucká 32) ve...

Den otevřených lesů 18.6.22

Den otevřených lesů 18.6.22

Příjďte za námi do lesa! Sejdeme se 18.6.2022 mezi 9,00 – 10,00 hodinou přímo u hájenky Zálesí 18, 671 02. Zde uvidíte s techniku, která nám...

Chci Tě líbat pod třešní

Chci Tě líbat pod třešní

Chcete potěšit člověka, kterého máte rádi? Není vám lhostejné životní prostředí? Chcete přispět k ozelenění a oživení zemědělské krajiny? Teď...