Výtvarná soutěž už má své vítěze

25. dubna 2022

Druhý ročník výtvarné soutěže „Les nás baví – Příběhy psané lesem“ už zná své vítěze. Slavnostní vyhlášení proběhlo u příležitosti oslav Dne Země 22.4.2022 v areálu Beach Clubu u Louckého kláštera. Za bubnování dešťových kapek a slavnostních fanfár předal ředitel Městských lesů Znojmo Ing. Zdeněk Trojan a ředitelka Městské knihovny Znojmo Mgr. Jana Sikorová nádherné ceny od společnosti Lesní svět, časopisu Ahoj divočino, Městských lesů Znojmo a Městské knihovny Znojmo.

V první kategorii se na prvním místě umístila Nikol Frkalová, na druhém místě Maxík Máca a třetí místo obsadila Eliška Vorlická.

V druhé kategorii obsadila první místo Magdalena Páleníková, druhé místo patří Oldřišce Šimkové a třetí místo Dáše Antošenko.

Vítězem třetí kategorie se stal Jakub Kvaček, druhé místo obsadil Jeremiáš Bocek a třetí místo Natálie Brabencová.

Ve čtvrté kategorii se na prvním místě umístila Ema Peřinková, na druhém místě Sofie Brychtová a na třetím místě Nikola Devič.

V páté kategorii obsadil první místo Jiří Maxera, druhé místo Nela Sedláková a třetí místo patří Kateřině Krejčiříkové.

V šesté kategorii obsadila první místo Hana Benešová, druhé místo Lenka Hanáková a třetí místo Jana Antošenko.

Několik obrázků bude vystaveno v kavárně KAFE U Radnice (Obrokova 10, Znojmo), a to v měsíci červenci a srpnu 2022. Dále poputují do Městské knihovny ve Znojmě, kde je budete moci zhlédnout v průběhu měsíce září a října, a nakonec budou dělat radost v Domově pro seniory U Lesíka.

Všem moc děkujeme!

Mohlo by se vám líbit

Výtvarná SOUTĚŽ „Les nás baví“

Výtvarná SOUTĚŽ „Les nás baví“

Společně s Městskou knihovnou ve Znojmě a partnery vyhlašujeme 4. ročník výtvarné soutěže „Les nás baví“. Vše bude probíhat obdobně jako v minulých...

Po stopách zvěře s lesníkem

Po stopách zvěře s lesníkem

Máte rádi zimní přírodu? Zajímá vás les? Je srst jezevce hebká? Je stopa jen otisk v blátě nebo sněhu? Pokud se chcete dozvědět něco o lesní zvěři,...